7.kolo / PSK Union - ABC Braník 1:5 (17.10.2009)

Název

Popis

První domácí porážka našeho mužstva přišla v sedmém kole soutěže a to s favorizovaným Braníkem "B". Již od úvodu utkání jsme nedokázali držet se soupeřem krok, a tak po několika zahrozeních soupeř udeřil do naší dnes naprosto rozhárané obrany a poslal nás dvěma rychlými góly do kolen. Do poločasu se nám hra zcela vůbec nedařila a hosté si vedení 0:3 po právu zasloužili. Až v druhém poločase byl k vidění fotbal i na naší straně, ale více než Peškův gól na 1:3 jsme nedokázali vyprodukovat. Přestože jsme soupeře v druhém poločase zatlačili na jeho polovinu, podařilo se hostům dvěma rychlými brejky zvýšit svoje vedení a tím i výsledek celého zápasu. Porážku jsme si za dnešní výkon asi zasloužili, ale je nutné poznamenat, že soupeř přijel až na jednoho hráče kompletně s ročníkem 97 a ke všemu se šesti hráči přeborového mužstva "A", které hrálo své utkání až v 15.30 hodin odpoledne. Doufejme, že se nám odveta na jaře vydaří lépe, a že si vítězství vychutnáme také my.