1.kolo / FC Zličín - PSK Union 1:5 (5.9.2009)

Název

Popis

Tak nám začala nová sezóna a nám se podařil úspěšný vstup, když jsme na hřišti Zličína zvítězili 1:5. Již od úvodních minut bylo jasné, kdo bude určovat tempo hry, neboť z prvního útoku se nám podařilo vstřelit branku. Do poločasu svítil na displeji výsledek 0:4. Po změně stran se hra vyrovnala na středu hřiště a my se hůře prosazovali v zakončení. Z ojedinělého výpadu se domácím podařilo vstřelit čestnou trefu, ale to již nic nezměnilo na našem vítězství. Snad se nám první domácí utkání vydaří podobně. (Komentáře k zápasům naleznete na www.pskunion.com)